Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System Liderem Innowacji i Rozwoju

Opublikowano: 19-11-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Celem konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym. Edycja wielkopolska to kolejny program o charakterze konkursowym, w którym firma Sunrise System sp. z o.o. została wyróżniona - tym razem zostaliśmy nagrodzeni w kategorii Dynamicznie rozwijająca się firma. Badaniu poddano przychody oraz zysk netto firmy za lata 2007 - 2009.

Wyróżnienie w skali regionalnej uzyskaliśmy jako jedyna firma z branży marketingu w wyszukiwarkach.

Uczestnikami konkursu mogą być przedsiębiorcy, gminy i inne organizacje (na przykład z III sektora). Można ubiegać się o tytuły w następujących kategoriach:
- Innowacyjna firma,
- Innowacyjny produkt,
- Innowacyjna usługa,
- Innowacyjna gmina,
- Innowacyjna organizacja,
- Innowacyjny projekt unijny,
- Dynamicznie rozwijająca się firma.

W tegorocznej, trzeciej już edycji wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń (w tym najwięcej z Wielkopolski) - jak widać, rosnąca liczba przedsiębiorców ma świadomość, że udowodnienie kreatywności i kształtowania standardów branży to jeden z najistotniejszych czynników budowania przewagi konkurencyjnej.

Spółka Sunrise System sp. z o.o. została ogłoszona laureatem regionalnej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" w dniu 18.11.2010 podczas seminarium "Innowacje bliżej nas" w poznańskim Urzędzie Wojewódzkim, tym samy awansując do edycji ogólnopolskiej.

Warto dodać, że dynamika firmy od początku jej istnienia do chwili obecnej, to jest za lata 2004 - 2010, wynosi 4 343%. Już dwukrotnie w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, w edycji 2009 oraz 2010, zostaliśmy nagrodzeni za dynamizowanie branży nowych technologii w skali europejskiej.

Wyróżnienie w konkursie liderów innowacji cieszy nas, bo podkreśla nasz wkład w rozwój gospodarczy regionu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.75 - (4 głosy)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się