61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System tworzy kolejne centrum kompetencyjne - zatrudni 150 specjalistów

Opublikowano: 19-11-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 3:05 min

Owocem złożonych negocjacji między władzami Bydgoszczy a Zarządem Sunrise System sp. z o.o. jest umowa o współpracy, której głównym założeniem jest usytuowanie w Bydgoszczy Centrum Performance Marketing, w którym zatrudnienie znajdzie około 150 osób i które stanie się kluczowym punktem rozwijania nowych metod i technologii w marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Umowa została podpisana 17.11.2010r. podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta w Bydgoszczy.

Uroczyste podpisy zostały złożone przez Prezydenta Bydgoszczy Konstantego Dombrowicza i reprezentujących Spółkę Wiceprezesów Zarządu:

Druga część spotkania poświęcona była przybliżeniu szczegółów współpracy. Paweł Rybak – odpowiedzialny za stworzenie struktur i zarządzanie nowym Centrum – przedstawił dziennikarzom firmę i skalę oraz znaczenie bydgoskiej inwestycji. Pełnomocnik Zarządu ds. personalnych, Małgorzata Kucharska, przybliżyła kryteria rekrutacji na stanowiska pracy w Centrum oraz ścieżki kariery dla zatrudnionych.

Wyższy standard skuteczności

Centrum Performance Marketing będzie samodzielną jednostką budżetową o ogromnym potencjale rozwojowym dla firmy. W ramach oddziału powstaną centra kompetencji i wyodrębnione działy nastawione na obsługę krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych.  Uroczyste otwarcie Centrum planujemy w I kwartale 2011r. Aktualnie trwają prace adaptacyjno-budowlane. Wspólnie z Właścicielem nieruchomości w centralnym punkcie Starego Rynku w Bydgoszczy stworzyliśmy unikalny na skalę miasta projekt renowacji zabytkowej kamienicy i stworzenia w jej ramach najwyższej jakości biur klasy A. Wynajęliśmy wszystkie naziemne kondygnacje oprócz parteru, gdzie oddział swój znalazł Alior Bank.

Na blisko 1000 m2 obejmujących 5 kondygnacji powstaje około 150 stanowisk pracy, sale spotkań, sala konferencyjna, salki VIP, gabinety kierownicze, open space’y, pokoje odpoczynku oraz 2 samodzielne apartamenty hotelowe dla kadry menedżerskiej.

W celu stworzenia i rozwijania Centrum Sunrise System sp. z o.o. planuje inwestycję rzędu 70 mln zł w skali 10 lat.

Rekrutacja – czas start!

Najlepszych pracowników na stanowiska będące nowymi zawodami w branży marketingu internetowego – SEM Menedżer, Pozycjoner serwisów internetowych czy Promotor usług Performance Marketing będziemy poszukiwać wspólnie z miastem i biurami karier z bydgoskich uczelni. W celu zgłoszenia kandydatury wystarczy wypełnić ankietę rekrutacyjną, znajdującą się w dziale Praca na firmowej stronie internetowej Spółki.

W reakcji na opublikowanie informacji o otwarciu nowej jednostki organizacyjnej w Bydgoszczy natychmiast spłynęło niemal 200 aplikacji od kandydatów do pracy. Jednocześnie spotkaliśmy się z ciekawymi komentarzami dotyczącymi obecności w mieście dużej firmy chcącej utworzyć zaplecze kompetencyjne. W odpowiedzi na nie, jako ceniony pracodawca, uznany za Solidną Firmę i Przedsiębiorstwo Fair Play, i jedna z najlepszych polskich firm z branży mamy podstawy uważać, że  Centrum Performance Marketing stanie się bardzo ważnym i pozytywnie oddziałującym  punktem na mapie gospodarczej miasta i regionu, dynamizując jego rozwój i dając wielu osobom perspektywy w karierze osobistej.


Zobacz także:

Gazeta Wyborcza – 150 miejsc pracy dla inteligentnych i kreatywnych

Puls Biznesu – Bydgoszcz skusiła partnera Google
Bydgoszcz.pl – Prestiżowy inwestor w Bydgoszczy
StrefaBiznesu.pl – Inwestuje partner Google, zatrudni 150 osób
BydgoszczTwoje-Miasto.pl – Prestiżowy inwestor w Bydgoszczy
Express Bydgoski – 150 nowych miejsc pracy
Media2 – Sunrise System inwestuje w Centrum Performance Marketing
Investmap – Bydgoszcz skusiła partnera Google
Marketing News
Gazeta.pl – Słabość zamienia w siłę, bo BPO to jest to

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (13 głosów)
Komentarze
#1Karol Nowak2010-12-08 08:41:37
Super! Gratulacje i życzę dalszych sukcesów :)
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się