Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Dlaczego Sunrise...?

Opublikowano: 30-09-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Do pozycjonowania stron www teoretycznie wystarczy komputer i informatyk orientujący się w sprytnych "sposobach na Google". Sztuczne zwiększanie parametru PageRank, systemy wymiany linków, agresywne i nieprzemyślane linkowanie, ukrywanie słów kluczowych w kolorze tła, niezgodne z wytycznymi optymalizowanie kodów strony - te i inne metody mimo konsekwencji w postaci filtrów i banów wciąż znajdują zwolenników.

 

Google w ostatnich dniach po raz kolejny zweryfikowało mylne przekonania "sprytnych" pozycjonerów. Modyfikacja algorytmu pod kątem zwiększenia jakości organicznych wyników wyszukiwania spowodowała zniknięcie wielu nieetycznie pozycjonowanych serwisów. Matt Cutts i Kaspar Szymański, odpowiedzialni za monitorowanie jakości wyników, mówią wprost o drodze na skróty: "Czas, wysiłek i pieniądze włożone w SWLe są zmarnowane. Emitowanie linków z SWLi na swojej stronie natomiast może poważnie zaszkodzić jej reputacji i rankingowi".

 

Ten sam algorytm wynagrodził cierpliwość, budowanie reputacji wśród internautów i inwestowanie w technologie zapewniające systematyczne zwiększanie realnej wartości serwisu.  Dowód? Sunrise System sp. z o.o.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (3 głosy)
Komentarze
#1Łukasz2010-10-14 04:47:23
Gratulacje! Przedstawione wyniki, jak i poprawa pozycji naszego serwisu mówią same za siebie. Życzymy kolejnych wspólnych sukcesów. Zespół Silver Apartments.
#2Marta2010-10-14 12:39:28
...no nieźle nieźle. Gratuluję. ...ja to nawet dziś widzę Państwa strony na pierwszych 2 miejscach.

#3Miron Kłosiński2017-06-08 10:47:04
...a dziś to nawet na niektórych centrach danych www.sunrisesystem.pl pojawia się na pierwszym miejscu! ;)

Sunrise System na pierwszym miejscu w naturalnych wynikach wyszukiwania!Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się