Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System w Google

Opublikowano: 23-09-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 2:05 min

Opisy siedzib Google nie są przesadnie wyidealizowane. To naprawdę miejsca oparte na nieco innych zasadach, osadzone w nieco innej atmosferze. Na każdym piętrze kuchnie, buddabags, fotele do masażu i legendarne playroomy.

Na korytarzach ciągły ruch, w stołówkach menu z całego świata - wszędzie grupki osób, które nie tylko dyskutują o AdWordsach. Tak od wewnątrz prezentują się Googleplexy - dwa biurowce, znajdujące się w Dublinie, w których na co dzień pracuje około półtora tysiąca osób niemal z całego globu.

Okazja do poznania europejskiej centrali Google narodziła się wraz ze zwycięstwem Sunrise System w Internetowej Rewolucji; konkursie skierowanym do agencji SEM, które zajmują się prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych. Uruchomiliśmy najwięcej nowych kampanii AdWords i tryumfowaliśmy w pierwszej edycji konkursu Google, organizowanego pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Główną nagrodą w Internetowej Rewolucji było dwudniowe szkolenie, przygotowane przez polski oddział Google w Dublinie, w którym uczestniczyli Paweł Rybak – Wiceprezes Zarządu i Łukasz Machura – SEM Menedżer.

Sesje warsztatowe poświęcone były przede wszystkim omówieniu konkretnych case'ów. Z pracownikami Google dyskutowaliśmy na temat możliwości zmian oraz nad innowacjami, które mogą wpłynąć na podniesienie efektywności prowadzonych kampanii.

Wnioski z tych szkoleń, sesji warsztatowych oraz nie mniej istotnych rozmów kuluarowych zostawimy dla siebie, a konkretnie dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Poza konsultacjami AdWords mieliśmy również okazję poznać amerykańską firmę od środka. W

Google kultura pracy odbiega nieco od przyjętych powszechnie standardów. Praca oczywiście jest istotna, ale ma się wrażenie, że nie mniej ważna jest integracja pracowników oraz wspólna… zabawa. Atmosfera w Google jest bardzo luźna, wręcz towarzyska. W godzinach popołudniowych w Google ruch przy stołach do gry tenisa stołowego i play station poważnie narasta, turnieje między - bądź co bądź - pracownikami z całego świata trwają w najlepsze. Tak właśnie wyglądały nasze dwa dni w Google.

Korzystając z okazji, w imieniu Pawła i Łukasza dziękuję za organizację pobytu i szkolenia Magdzie Wysockiej i Jagodzie Sobolewskiej z polskiego zespołu Google.

Do zobaczenia!

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
5.00 - (5 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się