61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System najważniejszym partnerem Google w Polsce!

Opublikowano: 17-06-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

Konkurs był odpowiedzią na niepokojące trendy w polskiej przedsiębiorczości i zagrożenie zacofaniem polskich firm w stosunku do rozwiniętych rynków zagranicznych. Z badań przeprowadzonych we wrześniu ubiegłego roku wynikało bowiem, że wciąż ponad 40% polskich firm nie ma - i wbrew oczekiwaniom konsumentów nie zamierza założyć! - strony internetowej.

 

Internetowa Rewolucja miała na celu zmianę tej sytuacji i wyrównanie szans polskich firm w poziomie konkurencyjności (bez strony internetowej o szansach na rynkowy sukces nie ma dziś co myśleć). Przedsiębiorcy, którzy dotąd nie posiadali własnych serwisów www mogli zwrócić się do Home.pl i bezpłatnie założyć własną witrynę. Zadaniem konkursowym dla firm z branży SEM była promocja nowych stron w sposób najbardziej dynamiczny, elastyczny i z uwzględnieniem czynnika czasowego – czyli poprzez kampanie linków sponsorowanych.  

 

Projekt Internetowa Rewolucja był realizowany pod patronatem Ministerstwa Gospodarki – niejako na znak, że e-przedsiębiorczość stanowi doniosłą – na dziś na pewno i na przyszłość bezwzględnie - gałąź gospodarki. W skład zespołu Sunrise System zaangażowanego w jego realizację weszło kilkunastu doradców biznesowych oraz certyfikowani specjaliści Google AdWords zatrudnieni w Spółce.

 

Kontynuując inicjatywę, w najbliższym czasie spotkamy się w dublińskiej siedzibie Google z ekspertami korporacji, aby wspólnie oceniać i ulepszać metody reklamowego wspierania firm w Internecie.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
2.81 - (16 głosów)
Komentarze
#1Tomasz2011-03-29 08:02:39
Gratuluję :)
#2Ibermaxx2011-09-27 07:50:55
Również gratulujemy. To jest prawdziwa przyszłość. Pozdrawiamy z Hiszpanii.
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się