Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Integracje24.com.pl - wspólna przygoda

Opublikowano: 16-02-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 3:15 min

Z pasji do aktywnego, niebanalnego sposobu spędzania wolnego czasu, z chęci do odnajdywania wciąż nowych niecodziennych atrakcji, z miłości do sportu i sprawdzania siebie - zrodziła się firma Integracje24.pl. Od 1999 roku Integracje24.pl zajmują się organizowaniem profesjonalnych imprez integracyjnych. Początkowe sukcesy w przygotowywaniu zawodów paintballowych doprowadziły do rozbudowania oferty firmy o nowe, atrakcyjne sposoby spędzania wspólnego czasu. Imprezy firmowe, quady (także na śniegu), paintball, szkolenia, wyprawy off-road, spotkania typu teambuilding, wieczory w kasynie, gry scenariusze oraz wiele, wiele innych atrakcji – tym żyje, i tym intryguje swoich klientów – zespół Integracje24.pl

Integracje24.pl dysponują bogatą bazą sprzętową: autami terenowymi, quadami, sprzętem do wspinaczki oraz ponad setką szytych na zamówienie kompletów strojów do gry w paintball. Firma posiada kilka specjalnie przygotowanych miejsc do gry w paintball: w Gliwicach, Jaworznie, Bytomiu, Wiśle i Warszawie. Przebieg gry w paintball to zawsze kwestia decyzji klientów. Zespół strategów Integracji24.pl, proponując scenariusze: „zdobywanie bazy przeciwnika”, „sąsiedzi”, „wizja lokalna”, „Waterloo” i „hard core”, liczy również na inwencje graczy, własny oryginalny pomysł na przebieg zabawy. Wieczorami zespół Integracje24.pl zabiera swoich gości do domów gry w Las Vegas. W kasynie każdy może zagrać w ruletkę, black jacka i pokera. Emocje, stukot żetonów, dym palących się cygar oraz tykanie rulety – tym żyje kasyno Integracje.24.pl w weekendową, hazardową noc.

Wieczory spotkań mogą również ubarwić pokazy barmańskie, imprezy hawajskie, rewia, magic show czy wieczory tematyczne. W sezonie jesienno-zimowym firma Integracje24.pl zaprasza również na zawody curlingowe, organizowane na lodowiskach, czy specjalnie przygotowanych... parkingach wielkopowierzchniowych. Tajniki gry w curling zdradza reprezentant Polski w tej dyscyplinie sportu.

Za przygotowaniem atrakcyjnej oferty, także pod kątem sezonowych potrzeb klientów, idą odpowiednio skoordynowane starania promocyjne. Internet jest dla firm integracyjnych najważniejszym medium reklamowym. I nie powinno to dziwić, skoro takie wyrażenia, jak: imprezy integracyjne notują w miesiącu ponad 70 000 wpisów do wyszukiwarki. Z innymi wyrażeniami (imprezy firmowe, quady, wyjazd integracyjne) jest podobnie. To wyszukiwarka internetowa jest dziś najatrakcyjniejszym kanałem kontaktu firm integracyjnych z potencjalnymi klientami.

Już sama nazwa portalu Integracje24.pl wskazuje na bliski związek firmy z Internetem. To w sieci możemy zaprezentować swoją bogatą ofertą, to tutaj jesteśmy zauważalni; mamy możliwość kontaktu z klientami z całej Polski – mówi szef działu quadów, specjalista off-road Wojciech Bodach.

W początkach 2010 roku specjaliści Google AdWords firmy Sunrise System rozpoczęli intensywną kampanię zimowych atrakcji proponowanych przez Integracje24.pl. Poniższy wykres prezentuje styczniowe statystyki wyświetleń zimowych (i nie tylko) punktów oferty firmy.Na przykładzie działań reklamowych Integracje24.pl możemy zademonstrować dobrze zoptymalizowaną kampanię linków sponsorowanych. Obok wyrażeń ogólnych, takich jak szkolenia dla firm, znajdują się wyrażenia sezonowe, czyli quady (w tym przypadku na śniegu) oraz curling. Jak widać, dobrze zaprojektowana oferta Integracje24.pl cieszy się poważnym zainteresowaniem potencjalnych klientów firmy.

Najważniejszą zaletą linków sponsorowanych jest ich nieograniczona plastyczność. W jednej chwili możemy dodać do kampanii setki wyrażeń, tworzyć nowe grupy reklamowe, wychodzące naprzeciw potrzebom klientów w danym okresie roku. Linki sponsorowane są efektywną odpowiedzią na zmienne trendy oczekiwań konsumenckich.

Przed nami wiosna, czyli bardzo ważny okres dla branży integracyjnej. Już teraz warto rozważyć kolejne działania promocyjne ofert sezonowych. Po quadach na śniegu i curlingu przyjdzie czas wiosennych wyjazdów na Mazury, imprez off-road i – w czasie nieco późniejszym – letnich wyjazdów dla firm.

Autor
Maciej Jurek
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się